Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье

07.00 «Zo’r TV» telekanalining madhiyasi 07.05, 12.00, 06.05 «Nahori nashta» O’zbekiston 08.00 «Sketch shou» 08.30, 11.30, 13.00, 18.30, 23.30 Musiqiy tanaffus 09.00, 20.00 «Sevgi iztirobi» serial 09.50, 20.50 «Shakarob» 10.00 O’zbek kino 13.30 «Z-Vlogers» 14.00 «Nokaut battle» 15.00 «Каратэ-пацан» 17.00 «Anor» 17.30 «Kino time» 18.00 «Zinama zina» 19.00 «Bu mening onam» 19.30 «Kseroks» 21.00 «Мehr ko’zda» 22.00 «Охранник» b/f. 00.00 «Vatanim» Sevara Nazarxon 00.06 «Тайна 7-ми сестёр» b/f. 01.50 «Bojalar community» 02.10 «Армагеддон» b/f. 04.20 O’zbek kino 06.00 «Aziz Yurtim» Rashid Xoliqov

07.00 «Zo’r TV» telekanalining madhiyasi 07.05, 12.00, 06.05 «Nahori nashta» - Техno 08.00 «Online 360» 08.30, 11.30, 13.00, 18.30 Musiqiy tanaffus 09.00, 20.00 «Sevgi iztirobi» serial 09.50, 20.50 «Shakarob» 10.00 O’zbek kino 13.30 «Zinama zina» 14.00 «Mehr ko’zda» 15.00 «Охранник» b/f. 16.30 «Kseroks» 17.00 «Premyera» 17.30 «Clipmayker» 18.00 «Guvohman» 19.00 «Time off» 19.30 «Yulduzli mezbon» 21.00 «Xontaxta» 22.00 «Рука на миллион» b/f. 00.00 «Vatanim» Sevara Nazarxon 00.06 «Тюльпанная лихорадка» b/f. 01.30 «Siz bilan...» 02.20 «Враг у ворот» b/f. 04.10 Konsert 06.00 «Aziz Yurtim» Rashid Xoliqov

07.00 «Zo’r TV» telekanalining madhiyasi 07.05, 12.00, 06.05 «Nahori nashta» Salomatlik 08.00 «Guvohman» 08.30, 11.30, 13.00, 18.30, 23.30 Musiqiy tanaffus 09.00, 20.00 «Sevgi iztirobi» serial 09.50, 20.50 «Shakarob» 10.00 O’zbek kino 13.30 «Clip mayker» 14.00 «Xontaxta» 15.00 «Рука на миллион» b/f. 17.00 «Yulduzli mezbon» 17.30 «Time off» 18.00 «Sketch shou» 19.00 «Duel» 19.30 «Motorrr» 21.00 «Oshxona qirollari» 21.30 «Xushvaqt» 22.00 «Шпионы по соседству» b/f. 00.00 «Vatanim» Sevara Nazarxon 00.06 «Спасение» b/f. 01.30 «Mehr ko’zda» 02.20 «Большой год» b/f. 03.50 Konsert 05.30 «Premyera» 06.00 «Aziz Yurtim» Rashid Xoliqov

07.00 «Zo’r TV» telekanalining madhiyasi 07.05, 12.00, 06.05 «Nahori nashta» Утро по… 08.00 «Kseroks» 08.30, 11.30, 13.00, 16.30, 18.30, 23.30 Musiqiy tanaffus 09.00, 20.00 «Sevgi iztirobi» serial 09.50, 20.50 «Shakarob» 10.00 O’zbek kino 13.30 «Duel» 14.00 «Motorrr» 14.30 «Anor» 15.00 «Шпионы по соседству» b/f. 17.00 «Xushvaqt» 17.30 «Oshxona qirollari» 18.00 «Online 360» 19.00 «Plus minus» 19.30 «Real хit» 21.00 «Siz bilan…» 22.00 «Рики и Флэш» b/f . 00.00 «Vatanim» Sevara Nazarxon 00.06 «Схватка» b/f . 01.40 «Xontaxta» 02.20 «В ловушке времени» b/f. 04.00 Konsert 05.30 «Portret» 06.00 «Aziz Yurtim» Rashid Xoliqov

07.00 «Zo’r TV» telekanalining madhiyasi 07.05, 12.00, 06.05 «Nahori nashta» Eko 08.00 «Real xit» 08.30, 11.30, 13.00, 16.30, 18.30, 23.40 Musiqiy tanaffus 09.00, 20.00 «Sevgi iztirobi» serial 09.50, 20.50 «Shakarob» 10.00 O’zbek kino 13.30 «Plus minus» 14.00 «Online 360» 14.30 «Portret» 15.00 «Рики и Флэш» b/f . 17.00 «Siz bilan...» 18.00 «Это вкусно» 19.00 «Bojalar community» 21.00 «Super lyudi» 21.30 «Kino time» 22.00 «Премьера» b/f. 00.00 «Vatanim» Sevara Nazarxon 00.06 «Tungi mehmon» 00.30 «Игрок» b/f. 02.10 Konsert 03.20 «В погоне за счастьем» b/f. 05.30 «Time off» 06.00 «Aziz Yurtim» Rashid Xoliqov

07.00 «Zo’r TV» telekanalining madhiyasi 07.05 O’zbek kino 08.30, 13.00, 18.30 Musiqiy tanaffus 09.00 «Это вкусно» 09.20 «Большой собачий побег» m/f. 11.00 «Super lyudi» 11.30 «Сын маски» b/f. 13.30 «Bojalar community» 14.00 «Kino time» 15.00 «Премьера» b/f. 17.00 «Z-Vlogers» 17.30 «Nokaut battle» 19.00 Konsert 20.30 «Stand-up show» 21.00 «Premyera» 21.30 «Xafa bo’lish yo’q» 22.00 «Смешанные» b/f. 23.30 «Anor» 00.00 «Vatanim» Sevara Nazarxon 00.06 «Заражение» b/f. 01.40 Концерт 03.00 «Власть огня» b/f. 04.40 Концерт 06.00 «Aziz Yurtim» Rashid Xoliqov 06.05 «Nahori nashta» - Техno

07.00 «Zo’r TV» telekanalining madhiyasi 07.05 O’zbek kino 08.30, 13.00, 18.30 Musiqiy tanaffus 09.00 «Guvohman» 09.30 «Тайная жизнь» m/f. 11.00 «Comedy kids» 11.30 «Sevgi iztirobi» serial 16.00 «Смешанные» b/f. 17.30 «Stand-up show» 18.00 «Real xit» 19.00 Konsert 22.00 «Легендарное путешествие капитана Дрейка» 23.30 «Portret» 00.00 «Vatanim» Sevara Nazarxon 00.06 «Магия лунного света» b/f 01.50 Konsert 03.00 «Любой ценой» b/f. 04.30 Konsert 06.00 «Aziz Yurtim» Rashid Xoliqov 06.05 «Nahori nashta» - Утро по...

07.00 «Zo’r TV» телеканалининг мадҳияси 08.30, 13.00, 16.40, 18.30, 02.20, 04.50 Мусиқий танаффус 13.30 «Dance show» 00.00 «Ватаним» Севара Назархон 06.00 «Азиз Юртим!» Рашид Ҳоликов

07.00 «Zo’r TV» телеканалининг мадҳияси 08.00 «Real hit» 08.30, 13.00, 18.30, 02.30 Мусиқий танаффус 17.00 «Жозиба» 20.50 «Кулги микрофони» 00.00 «Ватаним» Севара Назархон 06.00 «Азиз Юртим!» Рашид Ҳоликов

07.00 «Zo’r TV» телеканалининг мадҳияси 08.00 «Online 360» 08.30, 13.00, 18.30, 02.40, 05.30 Мусиқий танаффус 09.50 «Кулги микрофони» 11.00 «Real hit» 19.00 «Сахнада - Машҳурбек» 00.00 «Ватаним» Севара Назархон 01.50 «Жозиба» 06.00 «Азиз Юртим!» Рашид Ҳоликов

07.00 «Zo’r TV» телеканалининг мадҳияси 08.30, 13.00, 17.10, 18.30, 23.50, 02.30 Мусиқий танаффус 14.00 «Сахнада - Машҳурбек» 19.30 «Real hit» 20.50 «Кулги микрофони» 00.00 «Ватаним» Севара Назархон 06.00 «Азиз Юртим!» Рашид Ҳоликов

07.00 «Zo’r TV» телеканалининг мадҳияси 08.30, 13.00, 18.30, 01.50 Мусиқий танаффус 09.50 «Кулги микрофони» 10.00 «Dance show» 17.00 «Real hit» 00.00 «Ватаним» Севара Назархон 06.00 «Азиз Юртим!» Рашид Ҳоликов

07.00 «Zo’r TV» телеканалининг мадҳияси 08.30, 13.00, 18.30, 23.30, 01.30, 04.40, 06.05 Мусиқий танаффус 17.00 «Сахнада - Машхурбек» 21.00 «ЖОЗИБА» 00.00 «Ватаним» Севара Назархон 06.00 «Азиз Юртим!» Рашид Ҳоликов

07.00 «Zo’r TV» телеканалининг мадҳияси 08.30, 13.00, 18.30, 01.40 Мусиқий танаффус 14.00 «Real hit» 19.00 «Dance show» 20.30 Эксклюзивный концерт 00.00 «Ватаним» Севара Назархон 05.00 «Саҳнада - Машҳурбек» 06.00 «Азиз Юртим!» Рашид Ҳоликов

Музыка

07.05, 12.00 «Наҳори нашта» - Ўзбекистон 08.00 «Гардероб» 11.00 «Хонтахта» 13.30 «Dance show» 17.00 «Klip maker» 18.00 «Т – shou» 19.00 «Zo’r club» 19.30 «Бу менинг онам» 20.50 «Шакароб» 01.50 «Time off» 06.05 «Наҳори нашта» Ўзбекистон

07.05, 12.00 «Наҳори нашта» - Техно 08.00 «Real hit» 09.50 «Шакароб» 10.00 «Indigo» 11.00 «Гардероб» 11.30 «Klip maker» 13.30 «Т – shou» 17.00 «Жозиба» 18.00 «Гувоҳман» 19.00 «Плюс минус» 19.30 «Time off» 20.50 «Кулги микрофони» 21.00 «Хонтахта» 01.40 «Bojalar community» 06.05 «Наҳори нашта» - Техно

07.05, 12.00, «Наҳори нашта» - Саломатлик 08.00 «Online 360» 09.50 «Кулги микрофони» 11.00 «Real hit» 11.30 «Плюс минус» 13.30 «Гувоҳман» 14.00 «Хонтахта» 17.00 «Zo’r club» 17.30 «Time off» 18.00 «Garderob» 19.00 «Сахнада - Машҳурбек» 20.50 «Шакароб» 21.00 «Ошхона қироллари» 01.50 «Жозиба» 06.05 «Наҳори нашта» - Саломатлик

07.05, 12.00 «Наҳори нашта» - Утро по… 08.00 «Гувоҳман» 11.00 «Adrenalin-show» 11.30 «Гардероб» 13.30 «Time off» 14.00 «Сахнада - Машҳурбек» 17.30 «Ошхона қироллари» 18.00 «Online 360» 19.00 «Sketch show» 19.30 «Real hit» 20.50 «Кулги микрофони» 21.00 «Ош чемпионати» 02.00 «Stand-up»

07.05, 12.00 «Наҳори нашта» - Эко 08.00 "Т - шоу" 09.50 «Кулги микрофони» 10.00 «Dance show» 11.30 «Time off» 13.30 «Оnline 360» 14.00 «Ош чемпионати» 17.00 «Real hit» 18.00 «Telegurman» 19.00 «Божалар комюнити» 20.50 «Шакароб» 21.00 «Ксерокс» 21.30 «Kino time» 23.30 «Telegurman» 06.05 «Наҳори нашта» - Эко

07.05 «Севади, севмайди» 09.00 «Telegurman» 09.30 «Плюс минус» 10.00 «Адреналин» 10.30 «Бу менинг Онам» 12.40 «Т – shou» 13.30 «Bojalar community» 14.30 «Kino time» 16.30 «Ксерокс» 17.00 «Сахнада - Машхурбек» 18.00 «Z-bloggers» 19.00 «INDIGO» 20.00 «Stand-up» 21.00 «ЖОЗИБА»

09.00 «Гувоҳман» 09.30 «Comedy kids» 10.00 «Indigo» 11.00 «Ксерокс» 13.30 «Z-bloggers» 14.00 «Real hit» 14.30 «Stand-up» 16.30 «Zo’r club» 17.30 «Ош чемпионати» 19.00 «Dance show» 05.00 «Саҳнада - Машҳурбек»

Развлекательные

07.05, 12.00 «Наҳори нашта» - Ўзбекистон 08.00 «Гардероб» 17.00 «Klip maker» 17.30 «Хушвақт» 21.00 «Меҳр кўзда»

07.05, 12.00 «Наҳори нашта» - Техно 11.00 «Гардероб» 11.30 «Klip maker» 14.00 «Меҳр кўзда» 05.30 «Хушвақт» 06.05 «Наҳори нашта» - Техно

07.05, 12.00, «Наҳори нашта» - Саломатлик 18.00 «Garderob» 06.05 «Наҳори нашта» - Саломатлик

07.05, 12.00 «Наҳори нашта» Утро по… 08.00 «Garderob» 06.05 «Наҳори нашта» - Утро по…

07.05, 12.00 «Наҳори нашта» - Эко 21.30 «Kino time»

09.00 «Telegurman» 10.30 «Бу менинг Онам» 14.30 «Kino time» 20.30 «Хушвақт»

13.30 «Z-bloggers» 17.00 «Хушвақт»

Познавательные

19.30 «Бу менинг онам»

10.00 «Indigo» 18.00 «Гувоҳман»

13.30 «Гувоҳман»

08.00 «Гувоҳман» 09.50 Мультфильм «Лего Бэтмен»

07.05, 12.00 «Наҳори нашта» - Эко

10.30 «Бу менинг Онам» 11.00 «Пит и его дракон»

09.00 «Гувоҳман» 09.30 «Comedy kids» 10.00 «Indigo» 11.30 Детское кино

Для детей

19.30 «Бу менинг онам»

15.00 «Энни» Б/ф. 22.00 «Затерянный город Z» Б/ф. 00.05 «Превосходство Борна» Б/ф. 04.00 «Мэрайа Мунди и шкатулка Мидаса» Б/ф.

15.00 «Затерянный город Z» Б/ф. 22.00 «Апаллон-13» Б/ф. 00.10 «Ультиматум Борна» Б/ф. 04.10 «Марсианин» Б/ф.

15.00 «Апаллон-13» Б/ф. 22.00 «Всё ещё Элис» Б/ф. 00.05 «Эволюция Борна» Б/ф. 04.00 «В погоне за счастьем» Б/ф.

15.00 «Всё ещё Элис» Б/ф. 22.00 «Премьера» Б/ф. 00.05 «Джейсон Борн» Б/ф. 03.00 «Угнать за 60 секунд» Б/ф.

07.05 «Севади, севмайди» 15.00 «Премьера» Б/ф. 22.00 «Эон Флакс» Б/ф. 00.05 «Практическая магия» Б/ф. 03.00 «День когда Земля остановилась» Б/ф.

07.05 «Фирибгар» 15.00 «Эон Флакс» Б/ф. 22.00 «Призрак» Б/ф. 00.05 «Самба» Б/ф. 03.00 «Оснаватель» Б/ф.

Фильмы

09.00 «Бедор туйғулар» сериал 10.00 «Севги изтироби» сериал 20.00 «Севги изтироби» сериал

09.00, 20.00 «Севги изтироби» сериал

09.00, 20.00 «Севги изтироби» сериал

09.00, 20.00 «Севги изтироби» сериал

09.00, 20.00 «Севги изтироби» сериал

Сериалы